Doprava a platba

5

 

Zakoupené zboží se Vám vždy snažíme expedovat a dodat co nejrychleji. Připravili jsme pro Vás více možností platby a dopravy, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. 


Způsob dopravy:

DPD
Zboží zasíláme přes společnost DPD, která doručuje v pracovních dnech PO-PÁ vždy do 24 hodin od odeslání objednávky. Po domluvě s dopravcem je možné i sobotní doručení zásilky. Cena dopravného je 90 Kč za odeslanou zásilku. Při nákupu nad 2 500 Kč v našem obchodě získáte DOPRAVU ZDARMA.

Zásilkovna - pobočka
Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Zásilkovny můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 70 Kč a zaplatit můžete přímo na pobočce. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů, kde je zásilka uschována 14 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 2 500 Kč.

Česká pošta
Zásilka je dopravcem doručena zpravidla během 3 pracovních dnů. Cena dopravy je 120 Kč. V případě, že Vás dopravce nezastihne, bude balíček umístěn na příslušnou pobočku pošty, kde je k vyzvednutí do 7 pracovních dnů. Při tomto způsobu dopravy není umožněna platba dobírkou. Způsob platby:

Dobírkou
Za svou objednávku zaplatíte až při doručení. Prosíme, abyste při převzetí objednávek vždy zkontrolovali její stav, zejména při poškození obalu během přepravy a případné poškození nám nahlásili. 

Převodem
Po vytvoření objednávky Vám na e-mail přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na účet vedený u FIO banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s Vaší objednávkou. 
Bankovní spojení CZK: 2101612486/2010
Bankovní spojení EUR: 2901612492/2010, IBAN CZ9220100000002901612492

Platební kartou
Na e-shopu Deem.cz nabízíme možnost uhrazení Vaší objednávky platební kartou Visa, nebo Mastercard. Platební bránu zprostředkovává platební brána Gopay. 

Zrychlený bankovní převod
Zaplaťte za svoji objednávku ihned zrychleným bankovním převodem. Skrze portál, který zprostředkovává společnost Gopay se přihlásíte do svého internetového bankovnictví, ze kterého odešlete a autorizujete platbu. 

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.